Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Targi, wystawy

Wykaz
Opis

Plenerowa retrospektywna wystawa plakatów poświęconych bezpieczeństwu człowieka w środowisku pracy
15 - 30 września 2016 roku przed budynkiem UW przy Krakowskim Przedmieściu 30/32 w Warszawie

W drugiej połowie września mieszkańcy i goście stolicy będą mogli zobaczyć, jak artyści plastycy przedstawiają kwestie dotyczące bezpieczeństwa pracy.

Przyjdź i sprawdź, ile słów może zastąpić jeden plakat.

W dniach 15 – 30 września 2016 roku przed budynkiem Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 30/32 w Warszawie zostanie zaprezentowana wystawa plakatów poświęconych problematyce bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka w środowisku pracy. Prezentacja tych prac ma na celu wsparcie działań na rzecz poprawy warunków pracy oraz kształtowanie kultury bezpieczeństwa wśród szerokich kręgów odbiorców.

Prezentowany na wystawie wybór plakatów to wynik kolejnych edycji konkursu, cyklicznie organizowanego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Współorganizatorami konkursu są Akademie Sztuk Pięknych w Krakowie, Łodzi i Warszawie (więcej informacji o konkursach: http://www.ciop.pl/konkurs_na_plakat).

W konkursie biorą udział artyści plastycy – członkowie związków twórczych, absolwenci i studenci wyższych uczelni plastycznych w kraju i za granicą.

Wystawie patronuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Główny Inspektor Pracy oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Sponsorami wystawy są firmy Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. i M&M Consulting.