Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Targi, wystawy

Wykaz
Opis

MIĘDZYNARODOWE TARGI WYNALAZCZOŚCI, BADAŃ NAUKOWYCH I NOWYCH TECHNIK BRUSSELS INNOVA 2016
17-19 listopada 2016 r., Heysel Expo, Bruksela

 

W dniach 17-19 listopada br. na terenach Heysel Expo w Brukseli odbyły się Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik Brussels Innova 2016.  Jest to wiodące przedsięwzięcie wystawiennicze w dziedzinie wynalazczości, któremu towarzyszy międzynarodowy konkurs innowacji Brussels Eureka.

 

Centralny Instytut Ochrony Pracy-PIB do konkursu innowacji Brussels Eureka zgłosił 2 rozwiązania, które były prezentowane przez autorów na stoisku targowym.

 

 

Zestaw odzieży ochronnej i bielizny o właściwościach termoregulacyjnych dla ratowników górniczych  przeznaczony jest do stosowania podczas akcji ratowniczych w warunkach zagrożeń oraz obciążenia cieplnego spowodowanego mikroklimatem gorącym i wysiłkiem fizycznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugi prezentowany wyrób to System zdalnego monitoringu parametrów wibroakustycznych środowiska pracy z wykorzystaniem źródeł energii odnawialnej do jego zasilania, który umożliwia wykrywanie istniejących lub pojawiających się nowych zagrożeń i podjęcie działań profilaktycznych w odniesieniu do narażenia na hałas i wibracje.

 

Więcej informacji...