Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Targi, wystawy

Wykaz
Opis

MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY PRACY, POŻARNICTWA I RATOWNICTWA SAWO 2018
24 -26 kwietnia 2018 r., MTP, Poznań

 

stoisko CIOP-PIB: pawilon 3, stoisko nr 11

 

Organizowane co dwa lata na terenie MTP Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe targi branży bhp w Europie środkowo-wschodniej. W tym roku, w dniach 24-26 kwietnia odbędzie się ich 24. edycja, skupiająca wiodące polskie przedsiębiorstwa i instytucje oraz uznanych producentów i dystrybutorów światowych marek.

Targi SAWO to uznana platforma wymiany doświadczeń i przekazywania wiedzy. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska CIOP-PIB nr 11 zlokalizowanego w pawilonie 3. Tegoroczna prezentacja Instytutu w sposób szczególny skupi się wokół tematu pracy na wysokości. Dzięki naszym partnerom – firmom Iturri oraz Akala Faraone – stoisko zostanie wyposażone w rozwiązania stosowane w pracy na wysokości, aktywnie oraz interaktywnie postaramy się wejść na WYŻYNY BEZPIECZEŃSTWA. Bo Z NAMI WYSOKO ZAJDZIESZ. Tych haseł szukajcie Państwo na SAWO. Będą widoczne z daleka.

 

Konferencja CIOP-PIB : 25 kwietnia (środa, II dzień targów), godz.11:00, pawilon 3,  sala zielona 

W drugim dniu targów Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza do udziału w konferencji pt. Wysoko, ale bezpiecznie.

W programie przedsięwzięcia zostanie omówiona różnorodność prac na wysokości, jak również najczęściej spotykane zagrożenia. Ponadto zostaną zaprezentowane zalecenia dotyczące doboru sprzętu i systemów ochrony przed upadkiem.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy. Do zobaczenia w Poznaniu.