Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Targi, wystawy

Wykaz
Opis

MIĘDZYNARODOWE TARGI A+A 2017
17-20 października 2017, Düsseldorf, Niemcy

W dniach 17-20 października br. w Düsseldorfie odbędą się wiodące dla branży bhp Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy A+A 2017, które są największym forum wystawienniczym na świecie, na jakim prezentowane są nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy, w tym m.in. środków ochrony indywidualnej czy  ergonomii.  

Krajem partnerskim tegorocznych targów będzie Wielka Brytania.

Światowej wystawie towarzyszyć będzie Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, organizowany przez Federalne Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BASI).

CIOP-PIB będzie jednym z polskich wystawców. Jako jednostka notyfikowana Instytut będzie prezentował swoją ofertę dotyczącą głównie usług certyfikacji i oceny zgodności.

 

Zapraszamy na indywidualne stoisko nr 10 C 47 usytuowane w pawilonie nr 10.

W dniu 18 października w drugim dniu targów Instytut organizuje seminarium dla producentów i dystrybutorów rękawic ochronnych, poświęcone ocenie ergonomicznych właściwości rękawic ochronnych oraz znakowi towarowemu ERGO GLOVES.

Eksperci z CIOP-PIB zaprezentują nowe metody i kryteria oceny ergonomicznych właściwości rękawic ochronnych. Jest to wiedza niezbędna producentom nastawionym na strategię wzrostu konkurencyjności swoich wyrobów na rynku globalnym, jak również użytkownikom środków ochrony indywidualnej świadomym korzyści z poprawy  bezpieczeństwa i komfortu ich stosowania, a tym samym wzrostu efektywności pracy.  

Spotkanie odbędzie się o godz. 14:00 w sali 10 A w pawilonie 10 i będzie prowadzone przez specjalistów z Zakładu Ochron Osobistych CIOP-PIB. 

Szczegółowy program seminarium oraz zaproszenie znajdą Państwo tutaj:

Do zobaczenia w Düsseldorfie. Będzie nam miło gościć Państwa na naszym stoisku oraz na seminarium.

Więcej informacji o targach na stronie:

http://www.aplusa-online.com/