Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Targi, wystawy

Wykaz
Opis

MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY PRACY, POŻARNICTWA I RATOWNICTWA SAWO 2016
26-28 kwietnia 2016 r., MTP, Poznań

stoisko CIOP-PIB: pawilon 3, stoisko nr 8

konferencja CIOP-PIB i OSPSBHP: 27 kwietnia (środa, II dzień targów), godz.11:00, tytuł „Zdrowie pracownika zyskiem firmy” wraz z debatą „Służba bhp - dziś i jutro”,  hol wschodni, sala zielona 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO.

Szczególnie serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska CIOP-PIB nr 8 zlokalizowanego w pawilonie 3. 

W drugim dniu targów Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy razem z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP zapraszają do udziału w konferencji pt. Zdrowie pracownika zyskiem firmy wraz z debatą Służba bhp - dziś i jutro.

W programie przedsięwzięcia zostanie poruszona tematyka indywidualnych i społecznych konsekwencji niewłaściwych warunków pracy w Polsce, w tym kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa. Zostaną zaprezentowane - z jednej strony - przykłady konsekwencji prawnych dla firm i osób, a z drugiej strony - przykłady skutecznych inicjatyw i dobrych praktyk w zakresie prewencji i promocji zdrowia w miejscu pracy.

Do drugiej części konferencji – debaty Służba bhp – dziś i jutro – będą zaproszeni przede wszystkim pracownicy służby bhp, ale też przedstawiciele instytucji działających w tym obszarze. Zostanie podjęta dyskusja nie tylko nad realiami codziennej pracy służby bhp, ale przede wszystkim nad interpretacją definicji wypadku, która przysparza w wielu sytuacjach wiele trudności i nieporozumień.  Przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP poruszą też zagadnienia dotyczące potrzeby integracji środowiska służby bhp.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Konieczna wcześniejsza rejestracja.

 

Szczegółowe informacje, w tym program i rejestracja uczestników.