Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Targi, wystawy

Wykaz
Opis

MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY PRACY, POŻARNICTWA I RATOWNICTWA SAWO 2022
25-27 kwietnia 2022 r., MTP, Poznań

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO powracają po 4 latach. Organizatorzy mają nadzieję, że „zmobilizują branżę”. Dyrektor SAWO Pan Marcin Gorynia napisał:

Przed nami długo wyczekiwana edycja targów SAWO 2022, czas biznesowych rozmów, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości, premier rynkowych, zdobycia cennej wiedzy. To również miejsce na debatę o wyzwaniach ważnych dla branży. Cieszę się, że już wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń sektora bezpieczeństwa i higieny pracy. Serdecznie zapraszam !

Zapraszając do udziału w tegorocznej edycji, szczególnie serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska CIOP-PIB nr 9, zlokalizowanego w pawilonie 3. 

 

 

W pierwszym dniu targów, 25 kwietnia br. Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza też do udziału w konferencji pn. „Obciążenie fizyczne, stres, hałas, wirusy - czynniki zagrożeń zawodowych i przyczyny niezdolności do pracy”, poświęconej zagadnieniom europejskiej kampanii informacyjnej Dźwigaj z Głową! Współorganizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Konferencja odbędzie się w Sali Zielonej, w Holu Wschodnim na terenie MTP.

 

Konferencja jest bezpłatna, konieczna jest rejestracja udziału.

 

Link do REJESTRACJI uczestników Konferencji: https://enewsroom.pl/?page=trans_link&id=MjQ=

 

Szczegółowe informacje, nt. Konferencji...