Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Wydarzenia inne

Wykaz
Opis

EUROPEJSKI TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA W PRACY 2022
24-28 października 2022

 

EUROPEJSKI TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA W PRACY 2022 (24-28.10.22)

 

Od 24 do 28 października trwa tegoroczny Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, w ramach którego w całej Europie odbywają się setki wydarzeń podnoszących świadomość w zakresie problemów mięśniowo-szkieletowych związanych z pracą.

 

Co się dzieje w tym czasie w Polsce?

 

  1. We współpracy z EU-OSHA 27 października 2022 r. w Warszawie organizujemy konferencję pn. „Problemy zdrowotne i niepełnosprawność a praca”. Zapraszamy do udziału stacjonarnego lub śledzenia jej w naszych mediach społecznościowych (https://tiny.pl/78pmz).
  2. Od poniedziałku w ponad 70 placówkach medycznych w całej Polsce zobaczycie spot upowszechniający profilaktykę problemów mięśniowo-szkieletowych.
  3. Miesięcznik „Bezpieczeństwo Pracy. Nauka i Praktyka” w październiku rozpoczął cykl publikacji opisujących rozwiązania nagrodzone w Europejskim Konkursie Dobrych Praktyk, dotyczące ograniczania ryzyka zaburzeń mięśniowo-szkieletowych.
  4. Przez cały tydzień na stronie https://www.facebook.com/dzwigajzglowa spotkacie znanego bohatera filmów dot. bhp - Napo – który będzie się starał dźwigać z głową