Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Wydarzenia inne

Wykaz
Opis

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU!
Pilnie poszukuje się osób chętnych do wzięcia udziału w odpłatnych badaniach

WPŁYWU  BARWY ŚWIATŁA NA POZIOM CZUJNOŚCI  OSÓB CHARKTERYZUJĄCYCH SIĘ SKRAJNYM CHRONOTYPEM .

 

Badania są częścią projektu II.N.04A finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego/Narodowego Centrum Badań i Rozwoju realizowanego przez  Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczym (CIOP-PIB) w Warszawie i uzyskały zgodę Komisji ds. Etyki Badań Naukowych

 

Poszukujemy zdrowych, praworęcznych mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat charakteryzujących się porannym lub wieczornym chronotypem. Przeciwskazaniem do udziału w badaniu są choroby oczu, wady wzroku, nieprawidłowe rozpoznawania barw, przyjmowanie na stałe leków psychotropowych lub neurologicznych.

 

Co zyskujesz

  • Informacje na temat swojego chronotypu i funkcjonowania dobowego.
  • Wiedzę jak sobie radzisz z wykonywaniem zadań poznawczych
  • Wynagrodzenie za udział w całym badaniu w wysokości 400 zł brutto.

 

Badanie wykorzystuje rejestrację EEG i jest całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne. Wybrane osoby zostaną zaproszone na 4 spotkania do Laboratorium Modelowania Oświetlenia w CIOP-PIB w Warszawie. Pierwsze spotkanie służy do ostatecznej kwalifikacji osoby do badań i do treningu zaplanowanych w badaniach testów. Osoby zakwalifikowane będą zaproszone na 3 badania w odstępie tygodniowym. Każde badania będzie trwało ok. 3 godziny.

 

Rejestracja i szczegółowe informacje dotyczące badania są na stronie : https://badaniaeeg.ciop.pl/rej

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!