Wydarzenia
 
Maksymalizuj
Minimalizuj

Wydarzenia inne

Wykaz
Opis

19 września - Dzień Pracownika Służby BHP
19 września 2021

 

19 września - Dzień Pracownika Służby BHP

 „Nic wielkiego na świecie nie zostało osiągnięte bez pasji” – powiedział niemiecki myśliciel Georg Hegel. Dzisiaj, w ten szczególny dla Państwa dzień – 19 września, czyli Dzień Pracownika Służby BHP – chciałbym pokreślić, jak istotna jest Państwa wspólna praca na rzecz bezpieczeństwa nas wszystkich, Państwa pasja i zaangażowanie.
To właśnie dzięki Państwa wysiłkom, interwencjom i edukacji pracodawcy zyskują coraz większą świadomość tego, że najważniejszy jest człowiek – jego zdrowie i komfort.

Każdego dnia nad bezpieczeństwem i higieną pracy 16 mln osób czuwają tysiące pracowników służby BHP. W imieniu Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego pragnę podziękować Państwu za codzienny trud, wkładany w tworzenie bezpiecznych miejsc pracy oraz za wieloletnią, profesjonalną współpracę.

Życzę Państwu oraz Państwa rodzinom i bliskim pomyślności zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym, radości z każdego dnia, zdrowia i spokoju, a także sukcesów w pracy i dalszej motywacji do działania. I proszę pamiętać – Państwa służba, bo to nie tylko zawód, jest dla nas ważna i potrzebna.

 

Dr inż. Wiktor M. Zawieska

Dyrektor CIOP-PIB