Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

 

 1. Organizacja rajdu rowerowego Iława – Kurzętnik – Iława

  Badania jasno pokazują, że wykonywanie regularnego wysiłku fizycznego pozwala na osiągnięcie wielu różnych korzyści zdrowotnych. Pozostawanie aktywnym pozwala na uniknięcie schorzeń, których prawdopodobieństwo wzrasta z wiekiem, jak np. choroby serca. Zmniejszenie ryzyka tych schorzeń może wymagać wielu lat pozostawania aktywnym fizycznie. Jednak osiągnięcie innych korzyści, jak zwiększona kondycja układu krążenia i oddechowego, zwiększona siła mięśniowa, zmniejszenie objawów depresyjnych oraz spadek ciśnienia tętniczego krwi, wymaga jedynie kilku tygodni lub miesięcy wykonywania aktywności fizycznej.
  W związku z powyższym Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. od lat promuje aktywność fizyczną jako sposób na spędzanie wolnego czasu oraz integrację zespołu pracowniczego. W ramach wycieczki Pracownicy mieli okazję zwiedzić ruiny zamku krzyżackiego w Kurzętniku.

 

 

 1. Organizacja konkursu plastycznego dla dzieci Pracowników w temacie „Dbam, to zdrowe serce mam”

  Konkurs zorganizowano w dwóch kategoriach wiekowych. Celem konkursu było kształtowanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy wśród dzieci i młodzieży, promocja bezpiecznych metod pracy, zabawy, nauki oraz rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywną twórczością oraz różnorodnością w zakresie zastosowanych technik. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały wyróżnione dyplomami oraz nagrodami. Uroczystość wręczenia wyróżnień i nagród miała miejsce w siedzibie Firmy w obecności Członka Zarządu. Dzieci miały także możliwość zwiedzenia Firmy i chociażby na chwilę poczucia się jak Prezes Firmy zasiadając w jego fotelu.

 

 

 1. Organizacja spływu kajakowego na Drwęcy

  Na początku września 2023 r. zorganizowano spływ kajakowy dla Pracowników i Członków ich Rodzin. Spływ był okazją do aktywności fizycznej oraz podziwiania dziewiczej rzeki, jaką jest Drwęca (obszar Natura 2000). Spływ zakończył się wspólnym grillem.

 

 

 1. Działania w charakterze informacyjnym

  W czasie trwania kampanii w Firmie prowadzono działania informacyjne (rozdawanie broszur informacyjnych, przesyłanie wiadomości e-mailowych w temacie kampanii).

 

 

 1. Zakup ciśnieniomierzy

  Pracownicy mają możliwość w godzinach pracy do przebadania się w zakresie ciśnienia oraz tętna. Z uwagi na ochronę informacji szczególnej kategorii (dane dotyczące zdrowia) zakupione ciśnieniomierze są łatwe w obsłudze; badanie odbywa się bez udziału innych osób, przez samego zainteresowanego Pracownika.

 

 
0
0
0
3
5
3
9
4